close
تبلیغات در اینترنت
میخوام کمکت کنم

سامانه طراحی میخوام کمکت کنم

طراحی قالب سایت و وبلاگ

طراحی بنر و لوگو

کدنویسی قالب

طراحی قالب اختصاصی رزبلاگ

طراحی قالب اختصاصی رزبلاگ

فروش قالب اختصصاصی

سامانه طراحی لوگو

در نگاه کـسـی کـه پـرواز را نمیـفـهمـد ، هـرچـه بـیشـتر اوج بگـیری کـوچـکتـر خـواهـی شـد !

طراحی قالب اختصاصی رزبلاگ

با امکانات یک سایت واقعی

کار خود را به افراد متخص بسپارید...

تیم طراحی با تجربه و حرفه ای
گروه هایپرتمپ همیشه در تلاش بوده است که تمامی خدمات خود را چه رایگان و چه با هزینه به بهترین کیفیت طراحی کند که ملزومه این کیفیت نیاز به طراح های حرفه و با تجربه دارد . کیفیت ما همیشه تضمین شده است و این نظر تمامی مشتریان عزیزمان میباشد .
قیمت مناسب در اوج کیفیت
امروزه تموم برند ها و شرکت ها و اشخصاص در سفارشاتی که میدهند دو نکته مهم رو در نظر میگرند و براشون مهم میباشد که کاری رو که سفارش میدن در اوج کیفیت قیمت مناسب و معقولی را دادشته باشید و حال هایپر تمپ میکوشد در اوج کیفیت قیمت های ارزان و مناسبی رو برای شما در نر بگیرد.
تبـــــلـــــیــــغات
مکان تبلیغات شما
مکان تبلیغات شما
مکان تبلیغات شما
مکان تبلیغات شما
نحوه خواندن زیست شناسی

این هم نحوه ی خواندن زیست شناسی که میگفتید بفرمایید نوش جان!!!!!!

با توجه به ضريب بالاي زيست‌شناسي، اين درس اهميت ويژه‌اي در کنکور گروه علوم تجربي دارد و شما براي به‌دست آوردن يک رتبه‌ي خوب در کنکور حتماً بايد درصدي بالاتر از 70 درصد را کسب کنيد.

يادگيري موثر زيست‌شناسي نياز به مطالعه‌ي پله‌به‌پله‌يمطالب دارد و به اين دليل بايد مطالب پايه‌اي را (که پيش‌نياز درک مطالب ديگر هستند) به‌خوبي فرا گرفت و سپس به سراغ مطالعه‌ي مطالب ديگر (که به مطالب پايه وابسته‌اند) رفت. (مثلاً شما براي درک همانند‌سازي DNA بايد ساختمانDNA را قبلاً به خوبي آموخته باشيد).

اگر زيست‌شناسي را يک درس صرفاً حفظ شدني (مثل حفظ کردنيک شماره تلفن يا شعر) مي‌پنداريد اولين قدم شما در يادگيري زيست‌شناسي تغيير نحوه‌ي نگرش به اين درس باشد. پس به حفظ کردن طوطي‌وار (شعروار) مطالب زيست‌شناسي نپردازيد. بايد روشي را براي مطالعه به‌کار ببريد که در يادگيري عميق و مفهومي زيست‌شناسي موثر باشد. ما روش زير را به شما پيشنهادمي‌کنيم:

شيوه‌ي مطالعه:

بدون توجه به بودجه‌بندي سوالات براي فصل‌هاي مختلف، کتاب‌هاي هر سه پايه (دوم، سوم، پيش‌دانشگاهي) را به‌صورت موازي (همراه‌ باهم) مطالعه کنيد و اهميت يکساني براي تمامي فصول هر سه پايه قائل شويد. اين موضوع به اين دليل است که طبق آمار سال‌هاي گذشته نمي‌توان هيچ فصلي ازدروس زيست‌شناسي را فاقد اهميت يا کم‌اهميت‌تر از بقيه دانست. - تمامي فصول دروس زيست‌شناسي سه پايه را با توجه به ارتباط موضوعي آن‌ها تحت عنوان‌هاي جديد دسته‌بندي کنيد.

نکته‌: حداکثر 7 عنوان در نظر بگيريد.

(مثال) - در هر روز حتماً دو ساعت مطالعه را به زيست‌شناسي اختصاص بدهيد. ( 2 ساعت) - هر ساعت مطالعه‌ي زيست‌شناسي را تنها به يک عنوان اختصاص بدهيد. - هر ساعت مطالعه‌ي مختص يک عنوان را به 4 بخش تقسيم کنيد.

1- قسمت اول را به مرور مطالب ساعت مطالعه‌ي قبل بپردازيد.

2- در قسمت دوم مطالب مربوط به عنوان همين ساعت مطالعه را بخوانيد

3- چند دقيقه استراحت کنيد

4- در قسمت آخر تست‌هاي مربوط به همين جلسه را پاسخ دهيد.

1 مرور جلسه‌ي قبل ---------> مرور اجمالي

2= مطالعه --------->تفکر در مورد موضوع مطالعه، خواندن دقيق همراه با خط کشيدن زير مطالب کليدي وخلاصه‌برداري

3= استراحت چند دقيقه‌اي

4= زدن تست جهت اطلاع: بهترين شيوه‌ي مرور مطالب به اين طريق است که پس از مطالعه‌ي عميق مطالب (به روشي که در زير ذکر شده) 10 دقيقه به ذهن استراحت داده و سپس مطالب خوانده شده را مرور کرد. روز بعد نيز مطالب را دوباره مرور کردو روز بعد نيز اين کار را تکرار کرد. مرور مطالب بايد از روي خلاصه‌هايي که تهيه‌ کرده‌ايد صورت بگيرد.

شما با استفاده از اين روش مطالعه، خودبه‌خود اين روند مرور مطالب را اجرا مي‌کنيد.

- اما بهترين شيوه‌ي خواندن مطالب به اين ترتيب مي‌باشد:

1) ابتدا مطلب را به‌صورت اجمالي و گذرا بخوانيد تا ايده‌ي کلي آن را به‌دست بياوريد (پاراگراف اول و آخر، تيترها، شکل‌ها و....)

2) چند دقيقه پيرامون ايده‌اي که از مطلب گرفته‌ايد تفکر کنيد، در باره‌ي آن‌چه اطلاعات قبلي داريد؟ کاربرد وارتباط آن با مسائل روزمره چيست؟ و...... (سوال طرح کنيد و خودتان جواب بدهيد)

3) مطالب را به‌صورت دقيق بخوانيد. زير نکات مهم و کليدي خط بکشيد و نکات مهم را حاشيه‌نويسي کنيد.

4) از مطالب خلاصه‌برداي کنيد. مي‌توانيد مطالب مهم را به‌صورت نکات جداگانه درون دفتر يا فيش‌هايي بنويسيد.

اما بهترين روش براي خلاصه‌برداري، نوشتن مطالب مهم به‌صورت نمودارهاي درختي، شبکه‌اي، جدول‌ها،شکل و.... مي‌باشد. يعني مطالبي را که ياد گرفته‌ايد به شکلي که ذهنتان آنرا خلق مي‌کند بازنويسي کنيد.

مراحل سفارش
مشاهده راهنما سفارش
مشاهده نمونه کارها
مشاهده نظرات مشتریان
مشاهده تعرفه ها
مطالعه قوانین
ارسال سفارش
پرداخت هزینه و تحویل
نام مشتری : تست نام
سایت : www.test.ir
سفارش : تست نوع سفارش
نظر : تست نظر تست تست تست تست
نام مشتری : تست نام
سایت : www.test.ir
سفارش : تست نوع سفارش
نظر : تست نظر تست تست تست تست