close
تبلیغات در اینترنت
میخوام کمکت کنم

سامانه طراحی میخوام کمکت کنم

طراحی قالب سایت و وبلاگ

طراحی بنر و لوگو

کدنویسی قالب

طراحی قالب اختصاصی رزبلاگ

طراحی قالب اختصاصی رزبلاگ

فروش قالب اختصصاصی

سامانه طراحی لوگو

در نگاه کـسـی کـه پـرواز را نمیـفـهمـد ، هـرچـه بـیشـتر اوج بگـیری کـوچـکتـر خـواهـی شـد !

طراحی قالب اختصاصی رزبلاگ

با امکانات یک سایت واقعی

کار خود را به افراد متخص بسپارید...

تیم طراحی با تجربه و حرفه ای
گروه هایپرتمپ همیشه در تلاش بوده است که تمامی خدمات خود را چه رایگان و چه با هزینه به بهترین کیفیت طراحی کند که ملزومه این کیفیت نیاز به طراح های حرفه و با تجربه دارد . کیفیت ما همیشه تضمین شده است و این نظر تمامی مشتریان عزیزمان میباشد .
قیمت مناسب در اوج کیفیت
امروزه تموم برند ها و شرکت ها و اشخصاص در سفارشاتی که میدهند دو نکته مهم رو در نظر میگرند و براشون مهم میباشد که کاری رو که سفارش میدن در اوج کیفیت قیمت مناسب و معقولی را دادشته باشید و حال هایپر تمپ میکوشد در اوج کیفیت قیمت های ارزان و مناسبی رو برای شما در نر بگیرد.
تبـــــلـــــیــــغات
مکان تبلیغات شما
مکان تبلیغات شما
مکان تبلیغات شما
مکان تبلیغات شما
سال سومی ها

تو این پست میخوام دو کلمه باسال سومی ها حرف حساب بزنم پس جدی صحبت میکنم:

دانش آموزان عزیز:

دراین وقت باقی مانده چه باید کرد؟

مهمترین استراتژی درسی برای دانش آموزان سال سوم ،افزایش معدل در امتحانات نهایی است.

همانطورکه می دانید معدل کتبی امتحانات نهایی سال سوم پذیرش داوطلبان بسیار موثر است .(25% تاثیر قطعی کنکور)

لذا در فرصت باقیمانده توجه شما عزیزان را به توصیه های زیر جلب می نمائیم.

1- کلاسهای غیر درسی خود را محدود تر کنید،ساعات مطالعه خود رادر حدامکان افزایش دهیدوبیش ترین توجه و انرژی خو درا روی فعالیتهای درسی متمرکز کنید.

2- برای افزایش معدل ،مهمترین فعالیت تسلط بر کتابهای درسی است،از این رو تمام «فعالیت ها»،«مثال ها، «فکرکنیدها»،«خود رابیازمایید ها» و پرسش های انتهای فصول کتاب درسی که ارزش سوالی دارند رابادقت به طور موضوعی ،موبه موبخوانیدوآنهاراحل کنید.

3- پس از مطالعه دقیق و مفهومی کتاب درسی،مهم ترین کار،حل پرسش های تشریحی و نمونه سوال های امتحانات نهایی است.سعی کنیدباروش تصحیح اوراق و طرز پاسخ دهی به سوالات امتحانات نهایی آشنا شوید.

4- حل تست تا حدی به تسلط شما در مباحث درسی کمک می کند،ولی حل تست را جایگزین حل مسایل تشریحی نسازید.حل تست بیش تر به عنوان اندوخته برای کنکور سال بعد کاربرد دارد.

5- هنگامی به حل تست یک درس بپردازید که اولاٌدرسایر دروس عقب ماندگی نداشته باشید،ثانیاٌمطمین شوید که مطلبی راکه می خواهید پاسخ دهید،عمیق مطالعه کرده ایدواز پس تمرین های تشریحی آن برمی آیید.ثالثاٌدقت کنیدازراه حل های کوتاه تستی برای حل مسایل تشریحی به ویژه سوالات امتحانات نهایی استفاده نکنید.(بسیار مهم)

6- برای افزایش معدل لازم است در گام اول با پیشرفت تدریجی تدریس دروس در مدرسه همگام شوید.در گام دوم پس از انجام تکالیف مربوط به هفته ی اخیر،اوقات اضافی رابه جبران عقب ماندگی های درسی اختصاص دهید.

7- ازهرفرصتی ازجمله تعطیلات برای عقب ماندگی درسی خود ،استفاده کنید و آنها رابه راحتی از دست ندهید

8- اگر اشکالات شما دردروسی مانند: زبان،عربی یا ریاضی ریشه ای است،مقرون به صرفه وبهتراست با کمک تدریس معلم ،آنهارابرطرف کنید بدین ترتیب سریع تر پیش خواهید رفت.درسایردروسی که پیش نیاز و ارتباط با مطالب سال قبل ندارد امکان جبران آنها به صورت خود آموز وجود دارد.

9- هنگامی که هنوز در دروس سال سوم مسلط نشده اید،به برنامه های درسی اضافی ،مانند دوره کردن دروس سالهای قبل (پایه)و...نپردازید.

10-به دانش آموزان قوی توصیه می کنم اگر دغدغه عقب ماندگی درسی در دروس سال سوم را ندارید،مباحثی مانند حّد مشتق،کاربرد مشتق،احتمال و...که مرتبط با پیش دانشگاهی است را کامل و عمیق و درصورت امکان تاحدپیش دانشگاهی بیاموز ید،چون سرعت پیشرفت شمارادرسال بعد افزایش می دهد.

مراحل سفارش
مشاهده راهنما سفارش
مشاهده نمونه کارها
مشاهده نظرات مشتریان
مشاهده تعرفه ها
مطالعه قوانین
ارسال سفارش
پرداخت هزینه و تحویل
نام مشتری : تست نام
سایت : www.test.ir
سفارش : تست نوع سفارش
نظر : تست نظر تست تست تست تست
نام مشتری : تست نام
سایت : www.test.ir
سفارش : تست نوع سفارش
نظر : تست نظر تست تست تست تست